Rungtynių pabaigoje susiėmusi komanda „Rumšiškės“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą Vievio atstovams 804

Lapkričio 24 dieną Rumšiškėse įvyko vienos EKKL penkto turo rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „Rumšiškės“ (4-1) prieš svečius Vievio „Žiedą“ (4-1). Šias rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo po pirmosios rungtynių dalies 11 taškų persvara. Po ilgosios pertraukos šeimininkai, kurių gretose rezultatyviau pradėjo žaisti tiek starto penketo, tiek kiti žaidėjai, pradėjo vytis savo varžovus. Likus mažiau nei 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rumšiškėnai po jaunojo Tada Grigaliūno metimo įsiveržė į priekį ir nuo šio moemento perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir išplėšė pergalę galutiniu rezultatu 76:71, priversdami Vievio atstovus patirti pirmąjį pralaimėjimą šių metų čempionate. Nugalėtojų komandos „Rumšiškės“ gretose naudingiausias buvo, po vienų rungtynių pertraukos grįžęs, Lukas Piliponis (21 tšk., 16 atk. kam., 25 naud. b.). Jam gerai talkino šįkart ir puolime, ir skirstant kamuolius spindėjęs Domantas Burneika (20 tšk., 8 rez. perd., 23 naud. b.). Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Stoškus pelnęs 19 taškų.