Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau žaidę "Megalinija" komandos krepšininkai privertė pasiduoti "PGT" komandą. 35

Nors pirmoje rungtynių pusėje „PGT“ komanda ir pirmavo 20 taškų skirtumu, bet negausiai susirinkę „PGT“ krepšininkai nesugebėjo išlaikyti savo susikrauto pranašumo ir trečiojo kėlinio antroje pusėje spurtavusi 15-0 KK „Megalinija“ persvėrė rezultatą savo naudai ir po šio savo spurto „Megalinija“ daugiau neleido „PGT“ krepšininkams atsiplėšti. Ketvirtasis kėlinys vyko labai atkakliai, jame pirmaujanti komanda  keitėsi net 6 kartus, o užtikrinčiau sužaidusi rungtynių pabaiga „Megalinija“ šventė pergalę ir  užsitikrino savo dalyvavimą elito grupėje. „PGT“ komandos pralaimėjimas, jai užkirto visas teorines viltis patekti į elito grupę.

Norime pasidžiaugti jog šiose varžybose  įvyko pirmoji LIVE transliacija  EKL istorijoje, visų kėlinių vaizdo įrašus galite rasti mūsų Facebook paskyroje : Elektrėnų krepšinio lyga - EKL.LT