Dar vienas komandos ,,IDIP-Žemkausta" šimtukas ir įtikinama pergalė

Dar vienas komandos ,,IDIP-Žemkausta" šimtukas ir įtikinama pergalė 782

Paskutinės II turo rungtynės vyko Elektrėnuose,  čia  susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Centauras" (0-2) prieš svečius ,,IDIP-Žemkausta" (2-0). Rungtynės kiek netikėtai prasidėjo rezultatyviu ir greitu šeimininkų komandos žaidimu. Tai leido jiems prieš varžovus po pirmojo kėlinuko pirmauti dviženkle persvara. Antrajame kėlinuke svečiai  pagerino gynybą, puolimą ir jau po šio kėlinuko rezultatas buvo lygus. Po ilgosios petraukos ,,IDIP-Žemkausta" įjungė dar aukštesnę pavarą, tolo nuo varžovų nepavejamai ir iškovojo pergalę rezultatu 102:70. Šis rezultatas beveik identiškas šios komandos pirmo mačo rezultatui. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs Erikas Seniūnas (20 tšk., 23 atk.k.), Lukas Martinkus įmėtė 20 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose 22 taškus pelnė Kristupas Kazlauskas.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas).