,,TPA" patirtis padėjo laimėti prieš jaunuosius KK ,,Statyba"

,,TPA" patirtis padėjo laimėti prieš jaunuosius KK ,,Statyba" 557

Paskutinės savo ketvirtfinalio kovas pradėjo atitinkamai 3 ir 6 antrojo etapo A grupės komandos. Tai aikštelės šeimininkai KK ,,Statyba" bei svečiai ,,TPA". Rungtynes geriau pradėjo be pakankamai svarbaus žaidėjo Justo Tilviko žaidę jaunieji KK ,,Statyba" krepšininkai, kurie savo puikiu ir komandiniu puolimu antrajame kėlinyje spėjo įgyti dviženklę persvarą, kurią tiesa svečiai nepaisant to, kad jų gretose nebuvo snaiperio Mariaus Radvilo, kiek apmažino ir antras kėlinys  baigėsi  šeimininkams pirmaujant 5 taškais. Trečiasis kėlinukas prasidėjo jaunojo ,,TPA" atstovo Igno Mikulio dvitaškiu, netrukus du taškus pridėjo jo komandos draugas Egidijus Plenta ir šeimininkų persvara ištirpo iki vieno taško. Vėliau keletą minučių nei viena komanda nesugebėjo pelnyti taškų ir tada tritaškį pataikė ne kas kitas, o veteranas Darius Gervickas. Šis tritaškis leido ,,TPA" po  ilgos petraukos šiose rungtynėse išsiveržti į priekį. KK ,,Statyba" suskubo rezultatą išlyginti, bet tada vėl pataikė jau minėtas  snaiperis. Nuo šio momento įvyko rungtynių lūžis ir iki pat rungtynių pabaigos priekyje buvo tik ,,TPA" komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 74:65 bei įsiveržė serijoje į priekį 1:0. 

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo KK ,,Statyba" atstovas Donatas Kudžma, kuris surinko 22 naudingumo balus. 

Išsami rungtynių statistika:http://www.ekkl.lt/rezultatai/408

KK ,,Statyba" gretose išssiskyrė: Arvydas Ivanauskas 13 tšk. (13 atk.kam., 4 rez. perd., 22 naud. bal.); Rokas Žalys 13 tšk.; Donatas Kudžma 12 tšk. (10 atk. kam., 22 naud. bal.). 

,,TPA" gretose išsiskyrė: Darius  Gervickas 22 tšk., Nerijus Čėsna ir Algis Petravičius po 11 tšk.; Ignas Mikulis 10 tšk. (9 atk. kam., 8 išprovok. praž., 22 naud. bal.). 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti