Trečioji savaitė pažymėta įspūdingais sutriuškinimais

Trečioji savaitė pažymėta įspūdingais sutriuškinimais 574

Trečiąją sezono savaitę įvyko šeši susitikimai, kuriuose pergalės buvo pasiektos įtikinamais rezultatais – mažiausias skirtumas – 11, didžiausias – 60 taškų. Čempionate vis dar trivaldystė, o dvi komandos dar nepatyrė pergalės džiaugsmo.

KK „Žiedas“ pratęsė pergalingą sezono starto seriją

Pirmoji trečiosios savaitės dvikova vyko Vievyje, kur savo aikštelėje KK „Žiedas“(3/0) susitiko su svečiais „Žemkausta-Alvameta“ (1/2). Vieviečiai šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo kartėlio, o svečiai dvejose sezono rungtynėse turėjo išgyventi tikrus trilerius iki paskutinio teisėjo švilpuko. Šios rungtynės prasidėjo apylygiai ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19:18, aikštelės šeimininkų naudai. Antrąjį ketvirtį šiek tiek geriau sužaidė svečiai ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą (32:39). Ilgosios pertraukos metu aikštelės šeimininkai padarė teisingas išvadas ir sužaidė įspūdingą ketvirtį, kurį laimėjo rezultatu 31:15 ir susigrąžino 9 taškų pranašumą (63:54). Ketvirtasis, lemiamas ketvirtis sėkmingas buvo aikštelės šeimininkams, kurie nemažindami apsukų užbaigė rungtynes ir iškovojo trečiąją pergalę šių metų čempionate. Rungtynių rezultatas 81:69, KK „Žiedas“ naudai. Šiose rungtynėse įspūdingai pasirodė KK „Žiedas“ atstovas Mindaugas Stoškus, surinkęs 30 naudingumo balų.

„Megalinija“ pusšimčiu taškų įveikė SK „Centauras“

Antrosios rungtynės vyko Rumšiškėse, čia susitiko aikštelės šeimininkai „Megalinija“ (2/1) ir jaunieji svečiai iš Elektrėnų SK „Centauras“ (0/3). Aiškiais dvikovos favoritais laikyti aikštelės šeimininkai tik pirmajame kėlinyje apylygiai kovojo su jaunaisiais Elektrėnų talentais. Antrajame šovė į priekį ir „Megalinija“ jau pirmavo 22 taškų skirtumu (56:34). Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Megalinija“ nemažino apsukų, skirtumas didėjo. Rungtynės baigėsi daugiau nei įtikinama aikštelės šeimininkų pergale – 113:63. Dar vienas asmeniškai sėkmingas rungtynes sužaidė „Megalinija“ žaidėjas Lukas Aleksiūnas, kuris pelnė 29 taškus ir surinko 39 naudingumo balus.

Pavydėtinai stabiliai taškus rinkę rumšiškiečiai įveikė jaunuosius „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ žaidėjus

Paskutinę Spalio mėnesio dieną įvyko du susitikimai. Pirmajame susitiko KK „Rumšiškės“ (3/0) ir „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (1/2). Praėjusių metų čempionai buvo aiškūs poros favoritai ir tuo neleido suabejoti nei minutei. Jau po pirmojo ketvirčio rumšiškiečiai susikrovė dviženklį pranašumą – 25:15. Antrąjį gynyboje sužaidę dar įspūdingiau (22:7) į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant 47:22. Po ilgosios pertraukos niekas nepasikeitė, rumšiškiečiai stabiliai rinko taškus ir didino pranašumą, o jaunieji kaišiadoriečiai kaupė patirtį aikštelėje. Rungtynės be didesnės intrigos baigėsi rezultatu 98:56 aikštelės šeimininkų naudai. Rungtynėse daugiausiai taškų pelnė KK „Rumšiškės“ žaidėjas Deividas Kalinauskas, pelnęs 21 tašką.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Juras Vosylius.

Savojo žaidimo nerandantys žiežmariečiai turėjo pripažinti „TPA-Elmenhorster“ pranašumą

Antrosiose Spalio 31 dienos rungtynėse susitiko Kaišiadorių rajono krepšinio komandos mohikanės – aikštelės šeimininkai „TPA-Elmenhorster“ (1/2) ir svečiai iš Žiežmarių KK „Žiežmariai“ (1/2). Nors abi komandos vis dar neranda savojo žaidimo, ši dvikova gali tapti geras tramplynas į pergalių kelią. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 25:19. Antrajame kėlinyje žaidimas visiškai išsilygino ir jis baigėsi lygiu rezultatu 21:21. Po dviejų kėlinių kaišiadoriečiai pirmavo rezultatu 46:40. Ir nors po ilgosios pertraukos žiežmariečiai timptelėjo vadeles į savo pusę (16:17), ketvirtajame kėlinyje viskas sugriuvo ir pergalę rezultatu 86:73 šventė „TPA-Elmenhorster“ komanda. Rezultatyviausiai šiose rungtynėse sužaidė „TPA-Elmenhorster“ komandos atstovas Marius Radvilas, kuris pelnė 24 taškus.

Net 60 taškų skirtumas ir dar viena KK „Roda“ pergalė

Lapkričio mėnuo pradėtas rungtynėmis tarp KK „Vytis“ (0/3) ir KK „Roda“ (3/0). Galingai rungtyniaujantys vieni iš čempionato lyderių KK „Roda“ nuo rungtynių pradžios rodė savo raumenis ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 28:9. Ir kai atrodė, kad geriau negali būti, antrajame kėlinyje parodė, jog vis dėlto gali – per antrąjį kėlinį įmesdami net 38 taškus, o praleisdami vos 16. Prieš ilgąją pertrauką KK „Vytis“ atsilikimas išaugo net iki 41 taško (25:66). Po ilgosios pertraukos KK „Roda“ net neturėjo minčių sustoti – trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 33:19, o ketvirtąjį 24:19. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:123. Rezultatyviausiai pasirodė, kaip jau darosi įprasta, Justinas Kursevičius iš KK „Roda“, pelnęs 41 tašką.

KK „Statyba“ spurtas trečiajame kėlinyje nokautavo „Sporto centras“ ekipą

Paskutinės, bet tikrai ne prasčiausios, trečiojo rato rungtynės vyko tarp KK „Statyba“ (2/1) ir svečių iš Elektrėnų „Sporto centras“ (1/2) komandos. Vos šešiese į rungtynes susirinkę aikštelės šeimininkai labai rizikavo, bet kas nerizikuoja, tas negeria mineralinio. Savo aikštelės lankus geriau prisijaukinę „Statybos“ krepšininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 16:13. Antrajame jau svečiai parodė savo puolimo arsenalą ir prieš ilgąją pertrauką išsiveržė į priekį rezultatu 33:34. Kiek pailsėję ir veiksmų planą suderinę aikštelės šeimininkai netikėtai smogė varžovams, pasiuntė juos į nokdauną ir laimėjo ketvirtį 25:11, kas leido prieš lemiamą ketvirtį susikrauti 13 taškų pranašumą (58:45). Tokio puolimo priblokšti svečiai taip ir neatsigavo, rungtynės baigėsi rezultatu 76:65, aikštelės šeimininkų KK „Statyba“ naudai. Daugiausiai taškų šiose rungtynėse įmetė KK „Statyba“ atstovas Deividas Leonavičius – 22 taškai.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Justinas Kursevičius (KK „Roda“). Rungtynėse prieš KK „Vytis“ surinkęs 56 naudingumo balus.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė taip pat Justinas Kursevičius (KK „Roda“), pelnęs 41 tašką.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Deividas Leonavičius (KK „Statyba“), Egidijus Žagaras (KK „Vytis“), Mantvydas Lazauskas (KK „Žiežmariai“), visi po 14 atšokusių kamuolių.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Vilius Bauras (KK „Statyba“), atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų.