Turnyrinės lentelės viršuje vis dar dvivaldystė

Turnyrinės lentelės viršuje vis dar dvivaldystė 575

Pralėkė dar viena savaitė – ketvirtoji, per kurią buvo sužaisti dar 6 susitikimai. KK „Rumšiškės“ ir KK „Žiedas“ vis dar išlieka nepralaimėjusios, o KK „Roda“ patyrė pirmąją nesėkmę. Tai ir dar daugiau – ketvirtojo rato apžvalgoje.

Elektrėniškiai „Sporto centras“ nepasigailėjo jaunųjų kaišiadoriečių

Pirmieji į dvikovą stojo jaunieji kaišiadoriečiai „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (1/3) ir svečiai iš Elektrėnų „Sporto centras“ (2/2). Dvi komandos, bet visiškai skirtingi tikslai. Kol vieni renka žaidybinę patirtį, kiti ieško savojo žaidimo. Pirmasis kėlinys abejoms komandoms vyko sunkiai ir klampiai. Ketvirtį rezultatu 9:16 laimėjo svečiai. Antrajame atsirišo rankos žaidėjams ir jis buvo šiek tiek rezultatyvesnis – 13:22, laimėjo vėl gi svečiai. Į ilgąją pertrauką kaišiadoriečiai išėjo atsilikdami 16 taškų skirtumu (22:38). Rezultatas – tikėtinas ir nuspėjamas, kadangi kaišiadoriečiams dar sunku stumdytis su vyresniais Elektrėnų komandos žaidėjais. Antroji rungtynių pusė vyko dėsningai – elektrėniškiai didino pranašumą ir rungtynes laimėjo rezultatu 58:91. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandoje rezultatyviausiai pasirodė Liutauras Zaksas, pelnęs 8 taškus. „Sporto centras“ komandoje daugiausiai taškų įmetė Tomas Brazinskas – 25 taškai.

„Žemkausta-Alvameta“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje prieš „TPA-Elmenhorster“ komandą

Lapkričio 5-ąją įvyko du susitikimai. Pirmajame susitiko „Žemkausa-Alvameta“ (1/3) ir svečiai „TPA-Elmenhorster“ (2/2). Rungtynės vyko Rumšiškėse, kurios namais tapo ne tik vietinei KK „Rumšiškės“, bet ir kelioms Kaišiadorių komandoms. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriems labiau paklūsta Rumšiškių aikštelės lankai. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 19:15. Antrajame žaidimas apsivertė aukštyn kojomis ir prieš ilgąją pertrauką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo (38:37). Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino – trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:22, minimaliai laimėjo svečiai, o tai reiškė, jog prieš paskutines 10 minučių rezultatas tapo lygus – 59:59. Paskutinis ketvirtis turėjo būti ypač nervingas ir įtemptas, tačiau praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojai „TPA-Elmenhorster“ uždusino varžovus gynyboje, laimėjo ketvirtį rezultatu 20:6, o galutinis rungtynių rezultatas tapo 65:79, svečių komandos naudai. „Žemkausta-Alvameta“ komandoje daugiausiai, 21 tašką, pelnė Audrius Ščerba. Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Arūnas Kavaliauskas, pelnęs 26 taškus.

Pirmoji KK „Roda“ nesėkmė patirta prieš KK „Žiežmariai“

Antrosiose lapkričio 5-osios dienos rungtynėse susitiko dvi viena kitą labai puikiai pažįstančios komandos – aikštelės šeimininkai KK „Žiežmariai“ (2/2) ir čempionate, iki šių varžybų, dar nepralaimėjusi KK „Roda“ (3/1). Tiesa, į šias rungtynes kaišiadoriečiai atvyko vos šešiese, o tarp jų nebuvo nei vieno iš brolių Kursevičių, tad laukė sunki kova. Pirmajame ketvirtyje žiežmariečiai parodė, kas čia aikštelės šeimininkai, ir laimėjo ketvirtį rezultatu 16:13. Antrąjį kėlinį geriau sužaidė svečiai ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami vos vieno taškų deficitą – 29:28. Trečiasis kėlinys tapo lemiamu, jį rezultatu 24:6 laimėjo aikštelės šeimininkai ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė net 19 taškų pranašumą (53:34). Ketvirtajame kėlinyje žiežmariečiams beliko tik sudėlioti taškus ant i ir pergalingai baigti rungtynes, bei išrašyti pirmąjį pralaimėjimą KK „Roda“. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:52. KK „Žiežmariai“ rezultatyviausiai pasirodė Laimonas Alionas ir Mantvydas Lazauskas, abu pelnė po 18 taškų. KK „Roda“ taip pat 18 taškų pelnė Motiejus Gimžauskas.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Vytautas Šimkūnas.

Čempionų KK „Rumšiškės“ pamokos jaunimui iš Elektrėnų SK „Centauras“

Nauja diena – naujos rungtynės. Lapkričio 7-ąją visų akys ir vėl Rumšiškėse. Čia susitiko aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ (4/0) ir jaunieji svečiai iš Elektrėnų SK „Centauras“ (0/4). Kaip ir pirmosiose šios savaitės rungtynės, taip ir šiose – komandos turėjo skirtingus tikslus, vieni šlifavo derinius, o kiti rinko patirtį aikštelėje ateities kovoms. Jau pirmajame kėlinyje rumšiškiečiai parodė, jog juokauti nėra nusiteikę – laimėjo rezultatu 30:8. Antrasis kėlinys nesiskyrė nuo pirmojo – aiškus dominavimas savoje aikštelėje ir laimėtas ketvirtis rezultatu 24:15. Prieš ilgąją pertrauką rumšiškiečiai pirmavo rezultatu 54:23. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai atleido vadeles, kas leido elektrėniškiams kiek pristabdyti tokį spartų skirtumo augimą. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 18:16, KK „Rumšiškės“ naudai. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir rungtynės baigėsi rezultatu 91:48. Aikštelės šeimininkų gretose geriausiai pasirodė Arvydas Ivanauskas, pelnęs 22 taškus. Svečių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Mantas Taravuras, pelnęs 17 taškų.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Juras Vosylius.

KK „Statyba“ antrajame kėlinyje sutvarkė visus reikalus su KK „Vytis“

Savaitgalis pradėtas rungtynėmis tarp dviejų Kaišiadorių komandų – KK „Statyba“ (3/1) ir pirmąją savo pergalę medžiojančių KK „Vytis“ (0/4). Pirmasis ketvirtis vyko apylygiai, o finalinė ketvirčio sirena užfiksavo kiek netikėtą rezultatą – 15:17, pirmavo KK „Vytis“. Sparnus užsiauginę jaunieji vyčiai, lyg mitologinis Ikaras kilo į pergalę, tačiau KK „Statyba“ antrajame kėlinyje sudegino ne tik Ikaro sparnus, bet ir KK „Vytis“ viltis pakovoti dėl pirmosios pergalės. Antrąjį kėlinį aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 30:7 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 21 taško persvara (45:24). Po ilgosios pertraukos KK „Statyba“ atliko savo darbą, laimėjo abudu ketvirčius (24:19 ir 30:18) ir iškovojo dar vieną pergalę rezultatu 99:61. Aikštelės šeimininkų komandoje rezultatyviausiai sužaidė Deividas Leonavičius, kuris pelnė 27 taškus. KK „Vytis“ daugiausiai taškų pelnė Rytis Jakštas – 21 taškas.

Galingas trečiasis kėlinys leido KK „Žiedas“ išlikti nepralaimėjusiais

Paskutinės, bet tikrai ne prasčiausios, savaitės rungtynės vyko Kaišiadoryse, kur susitiko „Megalinija“ (2/2) ir svečiai iš Vievio KK „Žiedas“ (4/0). Svečiai dar nepralaimėję šiame sezone, o aikštelės šeimininkai rodo galingą žaidimą, kur pirmuoju smuiku griežia Lukas Aleksiūnas. Rungtynes labiau susikaupę pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per pirmąsias 10 minučių susikrovė 10 taškų pranašumą (18:8). Antrajame kėlinyje žaidimas aikštelėje išsilygino, o komandos sužaidė taikiai 14:14, kas reiškė, jog į ilgąją pertrauką komandos išėjo priekyje esant „Megalinija“ komandai (32:22). Per ilgąją pertrauką svečiai padarė išvadas ir vedami, fantastiška rungtynes sužaidusio, Mindaugo Stoškaus pasiuntė aikštelės šeimininkus į nokdauną. Trečiąjį kėlinį KK „Žiedas“ laimėjo rezultatu 10:27, o tai reiškė, jog prieš lemiamą ketvirtį svečiai pirmavo 7 taškais (42:49). Lemiamas ketvirtis buvo nervingas ir įtemptas, tačiau kad ir kaip stengėsi aikštelės šeimininkai, svečiams pavyko išlaikyti persvarą ir išsivežti pergalę rezultatu 59:62. „Megalinija“ komandoje rezultatyviausiai sužaidė Lukas Aleksiūnas, pelnęs 14 taškų. Svečių komandoje daugiausiai taškų įmetė nepavargstantis Mindaugas Stoškus, pelnęs 26 taškus.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Mindaugas Stoškus (KK „Žiedas“), kuris surinko 45 naudingumo balus.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė Deividas Leonavičius (KK „Statyba“), kuris pelnė 27 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Arūnas Kavaliauskas („TPA-Elmenhorster“), kuris sugriebė 15 atšokusių kamuolių.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Vilius Bauras (KK „Statyba“) ir Robertas Gurskas („TPA-Elmenhorster“), kurie atliko po 10 rezultatyvių perdavimų.


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti