Vasario 6-12 "EKL PULSAS"

Vasario 6-12 "EKL PULSAS" 61

"EKL SAVAITĖS PULSAS" jums padės geriau suprasti kas įvyko vasario 6-12 dienomis „EKL“ ir „ATSPINDŽIAI“ taurėje.

Šios savaitės PULSE  plačiau apie 1/8  „ATSPINDŽIAI“ taurės etapo pabaigą ir vienų iš favoritų fiasko jame bei „EKL“ pirmenybėse bujojantį antro kėlinio virusą ir rungtynių favoritų pergales.

"ATSPINDŽIAI" TAURĖ - JAU AIŠKUS AŠTUNTUKAS. Taigi praėjusią savaitę baigėsi 1/8 etapas „ATSPINDŽIAI“ taurės varžybose. Po šio etapo liko tik 8 komandos, kurios tęs kovą dėl „ATSPINDŽIAI“ taurės. ELEKTRĖNŲ KREPŠINIO LYGĄ toliau šiame turnyre atsovaus: Elektrėnų „Sporto Centras“, „Bauwerk-Boen“ ir Vievio „Žiedas“. Kaišiadorių rajono krėpšinio pirmenybes (KRKP) - KK „Roda“, „Geosoma“, „Žemkausta-Palominė“, Kruonio „Žaibas“ ir „Tpa-Elmenhorster“.

ĮTAMPA. Vievio ,,Žiedas“ tik po atkaklios kovos laimėjo prieš "KKSC" pagrindinę komandą rezultatu 64:48, kuris visiškai neatspindi įvykusios kovos ir tvyrojusios įtampos rungtynėse, nes 3 su puse kėlinio nebuvo aišku kas laimės, tačiau 2 iš eilės taiklūs Andriaus Braziulio tolimi metimai paskandino KKSC ekipą.

FIASKO. KK "Žiežmariai" solidžiausius rezultatus 2016/17 m. sezone tiek EKL, tiek ir KRKP lygose demonstravusi komanda gana netikėtai ir lengvai pralaimėjo prieš antrą jaunystę šiose rungtynėse pademonstravusią "TPA-Elmenhoster" komadą rezultatu 57:78. Kaišiadorių komanda nuo pat rungtynių pradžios diktavo tempą, kas garantavo 8 taškų pranašumą po pirmojo kėlinio. Antrojo ir trečiojo kėlinio scenarijai buvo beveik identiški. TPA rankose buvo iniciatyva, o Žiežmariai nerado tam priešnuodžių. Vienintelis kėlinys, kurį KK „Žiežmariai“ sugebėjo laimėti tai ketvirtasis, tačiau galutinis rezultatas skelbė TPA pergalę 21 taško skirtumu.

Nuotraukos autorius: Džiugintas Telinskis

PASKUTINIAI Į TRAUKINĮ. "Bauwerk-Boen" tapo paskutine komanda patekusia į 1/4 etapą ir tik trečiąją komanda, kuri toliau gins Elektrėnų garbę "ATSPINDŽIAI" taurėje. Jauniausia KRKP ekipa KKSC-2 atvažiavo pasisemti patirties, o rungtynių baigtis daug klausimų nekėlė. Nuo pat pirmojo kėlinio "Bauwerk-Boen" komanda rodė savo pranašumą ir jėgą tiek po krepšiu tiek ties tritaškio linija.

KETVIRTFINALIO POROS „ATSPINDŽIAI“ TAURĖJE:

„Žemkausta-Palominė“ - „Bauwerk-Boen“ ,

„Tpa-Elmenhorster“ - KK „Roda“,

Vievio „Žiedas“ - Kruonio „Žaibas“,

Elektrėnų „Sporto Centras“ - „Geosoma“

EKL ČEMPIONATE

ANTROJO KĖLINIO SINDROMAS. „Bauwerk-Boen 2“ visas žaistas rungtynes prieš „PGT“ komandą subyrėdavo antrajame kėlinuke. Per trejas žaistas tarpusavio rungtynes „Bauwerk-Boen 2“ krepšininkai leido „PGT komandai įmesti 75 taškus, o patys tepelnė 37 taškus per šiuos kėlinius. Paskutinės rungtynės buvo ne išimtis, kur antrasis kėlinys pralaimėtas 12 taškų skirtumu (14-26).

Elektrėnų "PGT" komanda antrajame rungtynių kėlinyje tendencingai šiame sezone  bėga greičiau nei "Bauwerk-Boen 2" komandos nariai.

Nuotraukos autorius: Valentinas Leskauskas

FAVORITAI TAŠKŲ NEBARSTO. Visos komandos laikytos favoritėmis praeitą savaitę šventė pergalęs. KK „Megalinija“, Vievio „Žiedas“ ir Elektrėnų „PGT“ nugalėjo savo varžovus. Didžiausiu skirtumu pergalę šventė „Žiedas“ krepšininkai nugalėdami SK „Centauras 2“ komandą 19 taškų skirtumu 79:60. Verta paminėti, kad tai buvo trečioji vieviškių pergalė per 4 dienas žaidžiant skirtinguose frontuose.

Nors SK "Centauras 2" kovojo iš visų jėgų, to neužteko  pirmąjai pergalei pasiekti čempionate prieš labiau patyrusius Vievio "Žiedas" komandos žaidėjus.

Nuot. aut. Valentinas Leskauskas

SAVAITĖS REKORDAI:

EKL                                                                   ATSPINDŽIAI

Naudingumas: 30                                                Naudingumas: 31

Mantas Tokanas                                                   Mantas Macikas

Taškai: 24                                                                 Taškai: 21

Andrius Braziulis                                                    Darius Gervickas

Atkovoti                                                                Atkovoti
kamuoliai: 14                                                       kamuoliai: 12