,,Vienybės" lygos sekmadienis : EKKL - JKML 0:3

,,Vienybės" lygos sekmadienis : EKKL - JKML 0:3 926

Kovo 12 Jonavoje sužaistos dar trys ,,Vienybės" lygos rungtynės. Visos jos vyko Jonavos J.Ralio gimnazijoje. Visas iš kurių dvi dviženkle persvara, laimėjo JKML komandos. Apie tai šioje apžvalgoje.

40.  Tokia persvara laimėta kova po krepšiais lėmė JKML komandos iš  Kėdainių rajono ,,Akademija"  pergalę ,,Vienybės" lygos Mažosios taurės susitikime su komanda ,,Kaišiadorys ŠSC-Savex".  Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos, lygiai ir rezultatyviai. Šiose taškų lenktynėse pirmajame kėlinyje geriausia sekėsi kėdanieičiams, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo trapią keturių taškų persvarą. Nuo antrojo kėlinio aikštėje pradėjo dominuoti JKML komanda, kuri dėka ženkliai geresnės kovos po krepšiais, žymiai didesnio rezultatyvių perdavimų kiekio  ir žaidėjų surengtos dvigubų dublių fiestos, su lyg kiekvienų likusiu rungtynių kėliniu vis didino savo persvarą ir laimėjo rungtynes prieš jaunuosius kaišiadoriečius galutiniu rezultatu 92:70.  Komandai ,,Akademija", tai buvo pirmoji pergalė ,,Vienybės" lygoje, o ,,Kaišiadorys ŠSC-Savex" antrasis pralaimėjimas iš eilės. Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė viena iš trijų komandos   dvigubų dublių  atlikęs Vidmantas Stanionis (15 tšk., 17 atk. kam., 28 naud. b.). Nedaug atsiliko ir  Martynas Makarevičius  (20 tšk., 15 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.b). 21 tašką pridėjo Remigijus Komisaraitis.  Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo Lukas Žilinskas (33 tšk., 4 rez. perd., 6 perimti kamuoliai, 33 naud. b.).  17 taškų pridėjo Liutauras Zaksas.

Pratęsimas.  Jo prireikė dar vienose ,,Vienybės" lygos rungtynėse, kur susitiko aikštės šeimininkai Jonavos ,,SC06/07" ir svečiai iš Elektrėnų ,,Centauras" . Šios rungtynės tris kėlinius  vyko gan rezultatyviai, lygiai ir nedidele vienženkle persvara būnant šeimininkams. Ketvirtajame kėlinyje buvo svečių komandos laikas. Jie šį tą kėlinį sėkmingo startinio žaidėjų rezultatyvumo dėkalaimėjo 9 taškų persvara,  išlygino rungtynių rezultatą  ir net gi turėjo galimybę paskutinėmis sekundėmis išplėšti pergalę, bet snaiperio Mariaus Radvilo tritaškis paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis nebuvo taiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame savų žiūrovų palaikomi šeimininkai vėl pradėjo dominuoti ir laimėję jį rezultatu 8:2 iškovojo ir pirmosiose savo ,,Vienybės" lygos varžybose iškovojo  pergalę rezultatu 90:84. ,,Centauras" komandai, tai buvo pirmasis pralaimėjimas.  Naudingiausiai nugalėtojų komandoje sužaidė Mantas Gezevičius  (25 tšk., 12 atk. kam., 30 naud. b.). Solidų dvigubą dublį atliko puikiai kamuolių skirstęs Dominykas Gerasimovas (20 tšk., 13 rez. perd.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausiu tapo ,,per plauką" nuo trigubo dublio buvęs Ugnius Baslyk (20 tšk., 9 atk. kam., 10 rez. perd.). Taip pat po 20 taškų surinko Marius Radvilas ir Erikas Važnevičius.

Reabilitavosi su kaupu. Taip ,,Vienybės" lygos Mažojoje taurėje   padarė ,,Sbetonas", kur susitiko su svečiais iš Elektrėnų komanda ,,Alternetas". Rungtynes geriau pradėjo ir baigė fenomenalaus Luko Armono žaidimo į priekį vedama šeimininkų komanda, kuri laimėjusi visus keturis rungtynių kėlinukus iškovojo triuškinančią pergalę galutiniu rezultatu 103:70. Taip komanda atsitiesė po pirmojo pralaimėjimo Kaišiadoryse. Elektrėnų komanda debiutinėse rungtynėse ,,Vienybės" lygoje patyrė pralaimėjimą.  ,,Sbetonas" pergalę lėmė ir žymiai geriau iš varžovų perimami  kamuoliai - 15 prieš varžovų 1 ir geresnis pataikymas iš visų distancijų.  Nugalėtojų  komandoje naudingiausiai sužaidė Lukas Armonas (38 tšk., 9 atk. kam., 44 naud. b.). Pralaimėjusiųjų komandoje naudingiausias buvo dvigubą dublį surinkęs Gabrielius Bielskis (21 tšk., 13  atk. kam., 26 naud. b.). Puikiai sužaidė ir netoli trigubo dublio buvęs  Danelius Baslyk (13  tšk., 9 atk. kam., 12 rez. perd., 14 naud. b.).