Vievio ,,Žiedas" įveikė ,,Alternetą" ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 914

Kovo 2-osios  vakarą Vievyje  vyko dar vienos EKKL ketvirtfinalio rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkai ,,Žiedas" prieš svečius iš gretimų Elektrėnų komandą ,,Alternetas".  Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų  komanda, kuri pirmaudama visose statistikos kategorijose po pirmojo kėlinuko pirmaudama galima sakyti visose statistikose kategorijose, po pirmojo rungtynių kėlinuko prieš varžovus turėjo  12 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėjė apsivertė aukštyn kojomis ir šiame kėlinyje geriau pradėjo žaisti daugiausia starto penketo žaidėjų į priekį vedami  elektrėniškiai,  kurie laimėjo antrąjį kėlinuką ir priartėjo prie varžovų iki vienženklės aštuonių taškų persvaros. Po ilgosios pertraukos vėl geriau pradėjo komanda ,,Žiedas", kuri nenorėdama paleisti galimybės sudalyvauti EKKL pusfinalyje šiek tiek geriau žaisdami antrojoje rungtynių pusėjė ir ketvirtajame kėlinyje susikraudami lemiamą persvarą laimėjo rungtynes  galutiniu rezultatu 82:66,  išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1 ir nusiuntė komandas žaisti lemiamą serijos mačą.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias dvigubą dublį  surinkęs Lukas Jančiauskas (15 tšk., 10  atk.,  kam., 23 naud. b.). Ne daug mažiau naudingai sužaidė ir  Mindaugas Stoškus (13 tšk., 12  atk.,  kam.,   22 naud. b.).  22 taškus pridėjo savo geriausias savo  sezono rungtynes sužaidęs Mantas Tokanas. Pralaimėtojų komandoje naudingiausiai sužaidė dvigubą dublį surinkęs Danielius Baslyk (21 tšk.,  10 rez. perd.,  29 naud. b.). Marius Markevičius pridėjo 19 taškų.