Visos komandos, rungtyniavusios savo aikštelėse įrodė pranašumą prieš svečius

Visos komandos, rungtyniavusios savo aikštelėse įrodė pranašumą prieš svečius 572

Spalio 15 dieną Vievyje prasidėjo 3-asis Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lygos sezonas. Pirmąją savaitę sužaistos ketverios rungtynės, po vienerias įvyko Vievyje bei Rumšiškėse, o dvejos Kaišiadoryse.

KK „Žiedas“ antrajame kėlinyje sutvarkė visus reikalus su SK „Centauras“ auklėtiniais

Pirmosios sezono rungtynės įvyko Vievyje, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai KK „Žiedas“ ir svečiai iš Elektrėnų SK „Centauras“. Didelės intrigos tikėtis nereikėjo, kadangi elektrėniškiai yra žymiai jaunesni ir mažiau patyrę, nei oponentai iš Vievio. Antrajame kėlinyje įspūdingai gynyboje sužaidę aikštelės šeimininkai ketvirtį laimėjo rezultatu 33:4 ir atitrūko nuo varžovų. Antrojoje rungtynių pusėje jaunieji elektrėniškiai didesnės intrigos į rungtynes neįnešė ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 88:52.

Įspūdingas Lukas Aleksiūnas ir pirmoji „Megalinija“ pergalė

Spalio 17 dieną įvyko dvejos rungtynės. Pirmosiose susitiko „Megalinija“ bei praėjusių metų trečiosios vietos laimėtojai „TPA-Elmenhorster“. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai „Megalinija“ komanda, tačiau antrąjį ketvirtį jau laimėjo svečiai ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė trapią 3 taškų persvarą (32:35). Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kurį rezutlatu 25:9 laimėjo „Megalinija“ ir pateikė rimtą paraišką į pirmąją pergalę. Ketvirtajame kėlinyje vyko klampus žaidimas, kuris buvo naudingas aikštelės šeimininkams, kurie šventė pergalę rezultatu 69:58.

Čempionai KK „Rumšiškės“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš lygos debiutantus „Sporto centras“

Antrosiose Spalio 17 dienos rungtynėse Rumšiškėse susitiko aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ ir svečiai iš Elektrėnų „Sporto centras“. Kai kurie elektrėniškių žaidėjai  tikrai ne naujokai lygoje. Joje yra  žaidėjų iš  praėjusių metų dviejų komandų „PGT“ ir „Bauwerk-Boen". Šios komandos šiemet nebežaidžia lygoje. Rungtynės prasidėjo apylygiai, pirmąsias 10 minučių komandos baigė taikiai – 18:18. Ir nors antrajame rumšiškiečiai susikrovė trapų pranašumą (36:31), trečiajame svečiai kibo į atlapus praėjusių metų čempionams ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino skirtumą iki minimumo (47:46). Vis dėl to, rumšiškiečiams pavyko išlaikyti trapią persvarą ir pasiekti pirmąją sezono pergalę rezultatu 64:61.

KK „Roda“ tik ketvirtajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Žemkausta-Alvameta“ komandą

Paskutinės pirmosios savaitės rungtynės buvos sužaistos Kaišiadoryse. Čia susitiko KK „Roda“ ir „Žemkausta-Alvameta“. Dvi labai intriguojančios komandos, kurios padovanojo gražų spektaklį susirinkusiems žiūrovams. Pirmasis ketvirtis geriau susiklostė svečiams, tačiau antrajame žaidimo gijas į savo rankas perėmė KK „Roda“, kurie prieš ilgąją pertrauką turėjo vos 1 taško persvarą (40:39). Antroji rungtynių dalis prasidėjo kaip ir pirmoji – „Žemkausta-Alvameta“ šovė į priekį ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino pranašumą. Tačiau ketvirtasis kėlinys susiklostė nesėkmingai ir pirmąją sezono pergalę iškovojo oponentai – KK „Roda“. Galutinis rungtynių rezultatas 83:81.

Pirmosios savaitės geriausieji:

Naudingiausiai pasirodė Justinas Kursevičius (KK „Roda“), kuris rungtynėse prieš „Žemkausta-Alvameta“ komandą surinko 42 naudingumo balus.

Rezultatyviausias – taip pat Justinas Kursevičius, tose pačiose rungtynėse pelnęs 39 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Paulius Pocius (KK „Roda“) ir Erikas Sinkevičius („Sporto centras“) – po 15 atkovotų kamuolių.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Konstantinas Bakanovas („Sporto centras“). Rungtynėse prieš KK „Rumšiškės“ atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Pabaigai – dar vienas Justino Kursevičiaus rezultatas – 11 išprovokuotų pražangų.


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti