„Žemkausta-Alvameta“ nubloškė „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandą

„Žemkausta-Alvameta“ nubloškė „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandą 536

Balandžio 2 dieną tęsėsi EKKL II etapo kovos. Pirmieji į dvikovą Balandžio mėnesį stojo B grupės komandos – „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (0/5) ir svečiai „Žemkausta-Alvameta“ (5/1). Komandos į rungtynes surinko pakankamai pilnas sudėtis, kas leido palaikyti aukštą žaidimo tempą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus 3 minutes jau pirmavo įspūdingu rezultatu 15:0. Galingai pradėję rungtynes, šiek tiek atleido vadžias ir jauniesiems kaišiadoriečiams pavyko sumažinti skirtumą. Pirmąjį kėlinį „Žemkausta-Alvameta“ laimėjo 21:13. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Svečiai didino pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo nepadoriu skirtumu 53:25.

Trečiasis kėlinys buvo beveik identiškas antrajam, svečiai jį laimėjo beveik tokiu pat rezultatu 30:16. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 83:41. Kadangi ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumas, pirmaujantis „Žemkausta-Alvameta“ kolektyvas sumažino apsukas ir stengėsi išlaikyti skirtumą. Paskutinį ketvirtį laimėjo „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (21:20), o rungtynės baigėsi rezultatu 62:103 (13:21, 12:32, 16:30, 21:20) „Žemkausta-Alvameta“ komandos naudai.

Skaičiai: daugiau komandinį žaidimą rodę svečiai atliko net 32 rezultatyvius perdavimus, kai aikštelės šeimininkai atliko vos 9. Taip pat didelis skirtumas tarp komandų išryškėjo klaidų grafoje. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ suklydo 25 kartus, o „Žemkausta-Alvameta“ prarado 15 kamuolių.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Žemkausta-Alvameta“ atstovas Giedrius Prabulis, kuris surinko 49 naudingumo balus.

„Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandoje pasižymėjo: Laurynas Stralys 14 tšk. (5 rez. perd., 5 kl., 16 naud. b.), Liutauras Zaksas 12 tšk. (11 atk. kam., 20 naud. b.), Martynas Žilionis 10 tšk..

„Žemkausta-Alvameta“ komandoje pasižymėjo: Giedrius Prabulis 42 tšk. (17/27 dvit. met., 14 atk. kam., 7 kl., 6 išpr. praž., 49 naud. b.), Mantas Maslenikovas 24 tšk. (6/10 trit. met., 8 rez. perd., 27 naud. b.), Darius Arlauskas 10 tšk. (8 atk. kam., 16 naud. b.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]