,,Žiežmariai" iškovojo ilgai lauktą pergalę įveikdami ,,TPA" kolektyvą

,,Žiežmariai" iškovojo ilgai lauktą pergalę įveikdami ,,TPA" kolektyvą 667

Gruodžio 6 dieną įvyko dar vienos VII turo rungtynės. Juose susitiko aikštės šeimininkai ,,TPA"(3-3) bei svečiai ,,Žiežmariai" (3-4). Į rungtynes gausiai susirinkę svečiai jau nuo pat pirmo kėlinuko kurį laimėjo 9 taškų persvara parodė, kad nori grįžti į pergalių kelią. Nuo antro kėlinuko žaidimas apsilygino, tačiau vedami į priekį ir taškus metančio ir puikiai kamuolius komandos draugams skirstančio Justino Kursevičiaus žiežmariečiai išlaikė pirmame kėlinyje susikrautą persvarą bei laimėjo rungtynes rezultatu 84:76 ir įsirašė dar nuo spalio mėnesio neregėtą pergalę. Galbūt ,,TPA" pergalei pasiekti pritrūko šios komandos varikliuko Igno Mikulio taškų ir šiek tiek kitokio trenerio žaidėjų rotacijos lemiame rungtynių ketvirtyje? Naudingiausias rungtynių ir nugalėtojų komandos žaidėjas buvo Justinas Kursevičius (20 tšk.,6 atk. kam., 9 rez.perd.). Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Kazimieras Motiekaitis, kurio sąskaitoje 13 taškų.