„Žiežmariai“ vis dar pergalių kelyje: įveikta ir komanda „TPA“

„Žiežmariai“ vis dar pergalių kelyje: įveikta ir komanda „TPA“ 793

Antrosios ketvirto turo rungtynės įvyko Kaišiadoryse. Čia susitiko aikštės šeimininkai komanda „TPA“ (1-3) ir svečiai „Žiežmariai“ (4-0). Rungtynes geriau pradėjo, kaip ir dažniausiai nutinka, Igno Mikulio ir šįkart jam puikiai talkinusio ir tik pirmasias rungtynes komandoje žaidusio Mariaus Karpavičiaus vedini šeimininkai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 8 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinio svečiai susiėmė ir turėdami aikštėje daugiau žaidėjų galinčių žaisti rezultatyviai ne tik kad persvėrė rezultatą, bet jau šiame kėlinyje persverė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos komanda „TPA“ bandė priartėti, tačiau bet kokius jų bandymus stabdydavo sėkmingas žiežmariečių atsakas. Visa tai lėmė, kad ganėtinai slidžiu, per vieną metimą pasiekiamu  rezultatu 78:75, rungtynes laimėjo komanda „Žiežmariai“. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Rokas Janickas (21 tšk., 7 atk. kam., 8 rez.perd.). Pralaimėjusių gretose ir vėl naudingiausias buvo Ignas Mikulis (33 tšk., 10 atk.kam., 6 rez.perd., 41 naud.b.). Šiame mače „Žiežmariai“ tritaškius mesdami 42,1 procento taiklumu pasiekė šių metų lygos rekordą.