Paaiškėjo ,,Vienybės" taurės finalo dalyviai

Paaiškėjo ,,Vienybės" taurės finalo dalyviai 607

,,Dumsiai" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš komandos ,,Pauliukai"

Kovo 8-osios popietę Elektrėnuose sužaisti ,,Vienybės" taurės pusfinaliai. Pirmajame pusfinalyje susitiko dvi Jonavos komandos. Tai komanda ,,Dumsiai" bei svečių teisėmis žaidę ,,Pauliukai". Nors susitiko vieni JKML lyderių didesnė intriga šiose varžybose buvo tik pirmajame kėlinuke, kuri ,,Dumsiai" laimėjo 23:17. Nuo antro kėlinio pastaroji komanda daugiausia nr. 99 Aroldo Bičiužo dominavimo kiekviename aikštės centimetre dominavo dėka tik tolo nuo varžovų ko rezultate iškovojo užtikrintą ir kiek netikėtai lengvą pergalę rezultatu 93:77. Įdomumo dėlei tik priminsime, kad ne taip seniai vykęs šių komandų susitikimas savo lygoje vyko labai atkakliai ir pergalę tik po pratęsimo tada iškovojo taip pat ,,Dumsiai". Šios dienos susitikime nugalėtojų gretose jau minėtas Aroldas Bičiužas pelnė 30 taškų. Šis žaidėjas dar atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 9 kamuolius. Iki trigubo dublio šiam žaidėjui pritrūko viso labo vieno taško. Pralaimėjusiems Arvydas Geiša įmetė 23 taškus.

,,Vienybės" taurės turnyre krito paskutinė Kaišiadorių rajono komanda ,,TPA-Elmenhorster"

Antrajame susitikime žaidė jau dvi EKKL komandos, tai EKKL taurės antros vietos laimėtojai ,,TPA-Elmenhorster" prieš svečių teisėmis žaidusius Vievio ,,Žiedo" krepšininkus. Šis pusfinalis vyko žymiai įdomiau ir atkakliau. Nei vienai komandai per visas rungtynes nepavyko atitrūkti nuo savo varžovų saugesne persvara, o rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniame kėlinyje, kurį mažiau nervingai žaisdami ir teisingus priėmė Vievio krepšininkai išplėšė pergalę rezultatu 75:69, taip nudžiugindami negausiai susirinkusius savo sirgalius. Tai gi ši komanda atstovaus EKKL Didžiajame ,,Vienybės" taurės finale.  Nugalėtojų gretose Mindaugas Stoškus pelnė 22 taškus. Pralaimėjusiems Ignas Mikulis įmetė 23 taškus.