Komandai,,Strėva" trinktelti durimis nepavyko - sezonas baigtas pralaimėjimu

Komandai,,Strėva" trinktelti durimis nepavyko - sezonas baigtas pralaimėjimu 1137

Pirmose  kovo 14  dienos rungtynėse Žiežmariuose susitiko aikštės šeimininkai ,,Strėva"(2-16) ir „Centauras"(8-10).  Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 4 taškų pranašumą. Tačiau jau antrajame ketvirtyje jį  aikštelės šeimininkai panaikino iki minimumo. Antroji rungtynių pusė vyko visiškai lygiai, o tas vienas taškelis tapo nuliu ir komandoms teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmė lydėjo jaunuosius elektrėniškius. Jie ir iškovojo pergalę rezultatu 90:82.  Po šių rungtynių „Strėvos“ komandai baigiasi Jų debiutinis sezonas. Norime padėkoti už atkaklias ir energingas kovas aikštelėje ir lauksime kitais metais sugrįžtant į kovas su nauja energija. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo skaičiaus 18 magiją pasitelkęs Ignas Čižus (18 tšk., 18 atk. kam., 25 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Ugnius Baslyk - 20 taškų. ,,Strėva"  komandos gretose naudingiausias buvo trigubo dublio ritmu žaidęs Edgaras Kursevičius (15 tšk., 18 atk. kam.,  9 rez. perd., 28 naud. b.). Rezultatyviausias buvo Ovidijus Špakauskas - 19 taškų.

Išsami rungtynių statistika: "STRĖVA" 82:90 "CENTAURAS“ (2024-03-14) EKKL lyga / EKKL