KK ,,Megalinija" laimi seriją 2:1 ir keliauja į turnyro pusfinalį

KK ,,Megalinija" laimi seriją 2:1 ir keliauja į turnyro pusfinalį 337

Balandžio 24-osios vakarą Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyko paskutinis ketvirtfinalių susitikimas. Jame susitiko dvi Kaišiadorių komandos tai KK savo laiko  salės šeimininkai ,,Megalinija" bei jaunuoliai,,Statyba-Geosoma". Po paskutinių šios poros rungtynių buvo tikimasi atkaklių ir šių rungtynių. Rungtynes geriau pradėjo paskutiniąsias serijos rungtynės laimėję jaunuoliai , kurie pasinaudodami KK ,,Megalinijos" klaidomis bei savo gera emocija, kurią išsaugojo po praėjusio mačo po dviejų rungtynių kėlinių pirmavo trapia 4 taškų persvara. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėję pasikeitė. Emocingai beveik visą pertrauką tarėsi kaip žaisti toliau ,,Megalinija" po ilgosios pertraukos pradėjo žymiai geriau pataikyti ir turėdami daugiau aukštų žaidėjų ženkliai geriau kovojo dėl kamuolių ko pasekoje aplenkė ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. ,,Statybai"-Geosoma" bandė vytis varžovus, bet surengti didesnį spurtą trukdė galbūt nereikalingos emocijos, jaunystė ir tokios rango varžybų mažesnės patirtis. Aikštės šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu 82:65 ir laimėdami seriją 2:1 keliauja į turnyro pusfinalį. Nugalėtojų gretose daugiausia taškų - 29 pelnė rezultatyviausias ir naudingiausias sezono rungtynes sužaidęs Marius Karpavičius. Šis žaidėjas dar atkovojo ir 16 kamuolių. Tai taip pat geriausias žaidėjo sezono rezultatas. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Vilus Bauras. Jo sąskaitoje 14 taškų. Įdomu tai, kad ir šiam žaidėjui, tai rezultatyviausios rungtynės. 

 

 

KK ,,Megalinija" kapitono Tomo Lapašinsko komentaras: Rungtynes pradėjom kiek nervingai. Kelios klaidos "lygioj vietoj" ko pasekoje pralošėm pirmą kėlinį. Antroj puseje labiau saugojom kamuolį, apsigynėm, laiku įmesti Simo Žičkaus  3 tritaškiai,  kurie leido atitrūkti ir nepaleisti rungtynių. Visa komanda džiaugiasi pergale,  bei patekimu tarp keturių stipriausiu lygos komandų. Norim padėkoti ,,Statybos" komandai,  kurie tikrai verti pagarbos už kovingumą ir gražią seriją. ,,Žiezmariai" stiprus varžovas esame nugalėję, tad manau viskas mūsų rankose, vienos varžybos, prireiks sekmės ir visos komandos nusiteikimo.

,,Statyba-Geosoma" vadovo Viliaus Bauro komentaras: 

Paskutinėse rungtynėse porą kėlinių žaidėme tikrai gražiai bei pirmavome, nežinau kas nutiko po ilgosios pertraukos, gal nuovargis, gal pralaimėti kamuoliai po krepšiu ar patirties stoka lėmė tokį rezultatą, reikės pažiurėti rungtynių įrašą.  Pagal statistiką 61-30 pralošėmė atkovotus kamuolius. Kamuoliai daug ka pasako. Apmaudu, kad iki finalinio ketverto pritrūko tik vienos pergalės, bet ką padarysi. Bendrai apie sezoną:Tai jis buvo tikrai neblogas. Kovėmes su visais varžovais, užėmėme neblogą vietą, įgavome patirties. Jei lyga, komanda išliks stengsimės kitą sezoną pasirodyti dar geriau.

 

 

 

Rungtynių akimirkos:https://www.facebook.com/pg/ekrepsinis/photos/?tab=album&album_id=822287037968623 (Antanas Radlinskas)


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2025

uždaryti