KK ,,Roda" - EKKL didžiosios taurės čempionai

KK ,,Roda" - EKKL didžiosios taurės čempionai 618

Spalio 10 dienos puošmenatapo finalinės rungtynės,kur susitiko čempionų titulą siekiantys apginti KK ,,Žiežmariai“ bei reguliaraus sezono nugalėtoja Kaišiadorių miestą atstovaujanti  ,,Roda“. Šias rungtynes uraganiniu puolimu pradėjo Žiežmarių miesto komanda, kuri puikiai ir komandiškai puldama jau po pirmojo kėlinuko turėjo 11 taškų persvarą. Antrajame kėlinuke vaizdas buvo priešingas ir Kaišiadoriečių komanda vedama į priekį brolių Justino ir Karolio Kursevičių laimėjo kėlinuką dešimties taškų persvarą ir varžovų deficitą sumažino iki minimumo. Po ilgosios pertraukos savo šou metant iš visų distancijų ir efektyviai puolant, ginantis, kovojant kamuolius   tęsė KK ,,Roda“ vidurio puolėjas Karolis Kursevičius, kurio ir jam puikiai padėjusio puolime  Airimanto Kairiūkščio, Justino Kursevičiaus,  kitų žaidėjų bei puikiai komandai vadovavusio trenerio Gintauto Kandratavičiaus dėka  kaišiadoriečiai antrą rungtynių dalį laimėjo 5 taškų persvara bei rungtynes laimėdami 68:64  iškovojo savo pirmąjį auksinį medalį EKKL čempionate. Nugalėtojų gretose jau minėtas Karolis Kursevičius pelnė 25 taškus, atkovojo net 24 kamuolius bei surinkęs 37 naudingumo balus tapo rungtynių naudingiausiu žaidėju. Pralaimėjusių gretose kaip ir pusfinalyje rezultatyviausias buvo Laimonas Alionis, kuris pelnė  15 taškų.