Lygos debiutantų komanda ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" pirmoji EKKL pusfinalio dalyvė

Lygos debiutantų komanda ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" pirmoji EKKL pusfinalio dalyvė 1148

Kovo 26  dieną savo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes,  kur kovojama iki dviejų pergalių sužaidė aikštės šeimininkai ,,Centauras" ir svečiai ,,Sodyba Aktyvi ramybė". Rungtynės vyko  panašiai kaip ir pirmosios šioje serijoje,    rezultatyviai ir permainingai. Pirmoje rungtynių pusėje aikštėje dominavo gausiai savo sirgalių palaikomi jaunieji aikštės šeimininkai, kurie per pirmąją rungtynių dalį sukaupė gan solidžią 12 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos toliau vyravo puolimu paremtas krepšinis. Svečiai po pertraukos kilo į lemiamą šturmą ir  trečiajame kėlinyje įmesdami beveik tiek taškų, kiek per pirmosiuos du kartu sudėjus po trečiojo kėlinuko jau  įsiveržė priekį aštuonių taškų persvara. Per likusį rungtynių laiką ,,Sodyba Aktyvi Ramybė" šią persvarą dar labiau padidino, iškovojo pergalę 103:87, laimėjo ketvirtfinalio seriją 2:0 ir tapo pirmąja EKKL pusfinalio dalyve. Nugalėtojų komandoje naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Karolis Jovaiša (29 tšk., 13 atk. kam., 5 rez. perd.,  8 išprovokuotos pražangos., 39 naud. b.). Dar vieną solidų dvigubą dublį surinko Alvydas Žarskus (18 tšk., 16 atk. kam.). ,,Centauras"  komandos gretose naudingiausias  ir rezultatyviausias buvo Ugnius Baslyk (22 tšk., 6 rez. perd.,  7 išprovokuotos pražangos., 19 naud. b.).

Išsami rungtynių statistika: "CENTAURAS“ 87:102 SODYBA "AKTYVI RAMYBĖ" (2024-03-26) EKKL lyga / EKKL