Visas pergales šventė dvikovų favoritai

Visas pergales šventė dvikovų favoritai 599

Po trumpos pertraukos grįžo EKKL 2019/2020 sezono čempionato kovos. Šioje savaitėje pergales šventė aukščiau už varžovus turnyrinėse lentelėse besirikiuojančios komandos. Kiek netikėtą kovą varžovams davė SK „Centauras“ jaunimas.

Kaišiadorių jaunimo derbyje ir vėl stipresni „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ vaikinai

Pirmieji, po Taurės turnyro, į EKKL antrojo etapo kovas sugrįžo jaunieji kaišiadoriečiai – KK „Vytis“ ir „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“. „Vyčio“ komanda šiose rungtynėse sulaukė pastiprinimo – į komandą sugrįžo Aivis Radlinskas. Komandos rungtynes pradėjo be rimtesnės žvalgybos ir tiesiog rinko taškus – pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 21:20, KK „Vytis“ naudai. Antrajame ketvirtyje „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komanda parodė varžovams kaip reikia gintis ir laimėjo kėlinį rezultatu 12:33, kas leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu 33:53. Ir deja, bet po tokio ketvirčio KK „Vytis“ vyrukai subyrėjo ir nebesugebėjo grįžti į rungtynes – antroji rungtynių dalis pralaimėta rezultatu 30:39, o rungtynės baigėsi rezultatu 63:92, „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandos naudai. Pralaimėjusiųjų gretose Ignas Špakauskas surinko 24 taškus. Nugalėtojų gretose Matas Cibulskis surinko 18 taškų. Atskiro paminėjimo vertas Liutauras Zaksas, kuris atkovojo net 20 atšokusių kamuolių.

KK „Žiedas“ savo tvirtovėje nupūtė Rumšiškių komandą

Vasario 18-ta – dviguba diena. Pirmojoje dienos dvikovoje pečius surėmė aikštelės šeimininkai Vievio KK „Žiedas“ ir svečiai Rumšiškių KK „Rumšiškės“. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie visur buvo žingsniu priekyje. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:15, KK „Žiedas“ naudai. Antrajame ketvirtyje žaidimo schema nepasikeitė – 25:13 aikštelės šeimininkų naudai, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 48:28. Net 20 taškų pranašumas vieviečių komandos neužmigdė ir jie toliau sėkmingai rinko taškus – 24:13. Paskutinis ketvirtis šiose rungtynės buvo tik formalumas, tad jis ir tapo lygiausiai sužaistu kėliniu – 17:14. Galutinis rungtynių rezultatas – 89:55, KK „Žiedas“ komandos naudai. Nugalėtojų gretose 25 taškus pelnė Rytis Kameneckas. Rumšiškiečių gretose 12 taškų pelnė Andrius Zareckas.

Dar vienas puikus Audriau Jakštonio pasirodymas – atnešęs pergalę „Žemkausta-Alvameta“ komandai

Antrosiose Vasario 18-osios rungtynėse susitiko „Žemkausta-Alvameta“ ir svečiai iš Elektrėnų „Sporto centras“ komanda. Nuo pirmų minučių aikštelės šeimininkai parodė, jog savo aikštelėje kitiems karaliauti neleis ir įtikinamai laimėjo pirmąjį ketvirtį – 24:14. Antrajame kėlinyje įsidrąsino ir svečiai, vyko taškų lenktynės, kuriose geriau sekėsi „Žemkausta-Alvameta“ kolektyvui, kurie laimėjo ketvirtį 29:22 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 53:36. Norėdami kabintis į rungtynes svečiai privalėjo perimti iniciatyvą ir sumažinti deficitą, būtent tai jiems ir pavyko trečiajame ketvirtyje, kuris baigėsi rezultatu 20:29. Prieš lemiamą kėlinį skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 8 taškų (73:65). Po tokio šalto dušo lemiamame ketvirtyje save į rankas suėmusi aikštelės šeimininkų komanda sutvarkė visus reikalus laimėdama ketvirtį 29:19. Galutinis rungtynių rezultatas 102:84, pergalę šventė „Žemkausta-Alvameta“ komanda. Nugalėtojų gretose Audrius Jakštonis surinko 25 taškus. Pralaimėjusiųjų gretose Konstantinas Bakanovas pelnė 23 taškus.

Patirties ir jaunystės dvikovoje sunkią pergalę šventė „TPA-Elmenhorster“ komanda

Vasario 20-osios vakarą Kaišiadoryse susitiko patirtis ir jaunystė – „TPA-Elmenhorster“ ir SK „Centauras“. Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie parodė savo sukauptą patirtį ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 21:9. Antrajame ketvirtyje savo žodį tarė ir jaunieji elektrėniškiai, kurie parodė savo talentą ir laimėjo ketvirtį 14:23 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų – 35:32. Po ilgosios pertraukos autoritetų nepaisantys SK „Centauras“ auklėtiniai ir toliau kibo į atlapus varžovams ir nors ketvirtis pralaimėtas rezultatu 12:10, prieš lemiamą kėlinį skirtumas išliko kovinis – 5 taškai (47:42). Mažas skirtumas tarp komandų užaugino jaunimui sparnus, kurie laimėjo kėlinį 13:16, tačiau to nepakako pasiekti pergalei. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:58, „TPA-Elmenhorster“ komandos naudai. Nugalėtojų gretose 18 taškų pelnė Kazimieras Motiekaitis. SK „Centauras“ gretose Rapolas Bielskis surinko 26 taškus.

Čempionato lyderių dvikovoje nugalėjo KK „Roda“

Vasario 23-iąją įvyko paskutinės savaitės rungtynės. KK „Roda“ savo aikštelėje priėmė svečius Žiežmarių KK „Žiežmariai“. Abi komandos sau kelia aukščiausius tikslus, tad ir į rungtynes delegavo atitinkamas sudėtis. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, tačiau sužaidus 5 minutes rezultatas tapo lygus, o tuomet žaidimą kontroliuoti pradėjo KK „Roda“, kurie ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 19:15. Antrajame kėlinyje žaidimas tarp komandų išsilygino, svečiai vis priartėdavo prie varžovų, tačiau persverti rungtynių rezultato savo naudai taip ir nepavyko. Ketvirtis baigėsi rezultatu 13:15, o bendras rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 32:30, aikštelės šeimininkų naudai. Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepasikeitė – aikštelės šeimininkai tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose, o žiežmariečiams nepavyko perlaužti žaidimo savo naudai. Rungtynes, rezultatu 71:63 laimėjo KK „Roda“. Nugalėtojų gretose Justinas Kursevičius pelnė 14 taškų. „Žiežmarių“ gretose 15 taškų surinko Arvydas Pūras.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Liutauras Zaksas iš „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandos, surinkęs 37 naudingumo balus.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė Rapolas Bielskis (SK „Centauras“), pelnęs 26 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Artūras Dunda („Sporto centras“) ir Kazimieras Motiekaitis („TPA-Elmenhorster“) sugriebę po 21 atšokusį kamuolį.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Antanas Radlinskas (KK „Vytis“), Konstantinas Bakanovas („Sporto centras“) ir Justinas Kursevičius (KK „Roda“), visi atliko po 8 rezultatyvius perdavimus.